Hızlı İletişim

30 yılı aşkın geçmişimiz ve tecrübeli kadromuzla kusursuz işler yapmaktayız.

icon_widget_image Pazartesi-Cuma: 8:00-17:00; Pazar: kapalı Bandırma Organize Sanayi Bölgesi 1.Sokak No:11, 10902 Gönen/Balıkesir +90 (266) 713 00 22 +90 (266) 713 20 22 icon_widget_image info@atilimendustri.com

Endüstriyel Çelik Yapılar

“Endüstriyel Çelik Yapılar” sorusunun cevabını sizler için derledik.

Endüstriyel Çelik Yapılar

Binanız için hangi malzemenin kullanılacağını seçmek söz konusu olduğunda, mevcut seçeneklerin sayısı göz korkutucu olabilir. Bazıları ahşaba inanır, diğerleri blok yapar, ancak konu dayanıklılık, uzun ömür ve ölçek ekonomisi açısından son noktaya geldiğinde, çelikten inşa etmek hepsinden üstündür. Mimari olarak konuşursak, çelik, bir yapıyı tam olarak ihtiyaçlarınıza göre tasarlamak ve uyarlamak için neredeyse sınırsız seçenekler sunar ve çoğu durumda iç sütunlara ihtiyaç duymadan, çelikle inşa etmek iç mekanı en üst düzeye çıkarır.

Çelik, mevcut en güçlü malzemelerden biridir ve uygun araçlarla tasarlanır ve kurulursa neredeyse %100 bozulmaya karşı dayanıklıdır. Galvanizli çelik, diğer malzemeler gibi aşınmaz ve ahşap veya bloktan on yıllarca daha iyi performans göstereceğine güvenilebilir. Mühendislik yöntemlerindeki son gelişmeler, çelik yapıların titiz spesifikasyonlara göre inşa edilmesini, sahadaki inşaatın tahminlerini ortadan kaldırmasını ve daha inşaat başlamadan çok önce tehlikeli sorunlardan ve hatalardan kaçınılmasını sağlar.

endustriyel celik yapilar

Yalıtımlı metal paneller, çelik asma katlar, masif endüstriyel kapı ve endüstriyel pencere sistemleri ve endüstriyel benzerleri gibi bir çelik yapıya yapılan mevcut (upgrade) yükseltmelerle, çelik bir bina, aynı zamanda biçim ve işlevin yanı sıra güvenliğe izin verecek şekilde oldukça özelleştirilebilir. Çelik binalarda kullanılan temel sistemleri, en zorlu saha durumlarından en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanabilir ve geleneksel inşaat yöntemlerine göre daha kısa sürede maksimum maliyet tasarrufu sağlar. Ayrıca, doğru yalıtım paketi ve temel bakım ile bir çelik binanın bakımını da aklınızda bulundurun, çelik bir yapı, devam eden maliyetli bakım sorunlarını düşünmek zorunda kalmadan binayı ilk etapta inşa ettiğiniz şeye odaklanmanıza olanak tanır.

Endüstriyel Çelik Yapı Binalarda hiçbir proje büyük ya da çok küçük değildir, ister bir arka bahçe sundurma atölyesi, ister büyük bir imalat tesisi veya aradaki her türlü endüstriyel çelik yapı olsun, ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir bina, fabrika tasarlama konusunda bilgi ve zaman içinde test edilmiş beceriye sahibiz. Çeliğin neden üstün bir yapı malzemesi olduğunu keşfetmek için bizi bugün arayın ve hadi inşa etmeye başlayalım!

Yorum Gönder