Faaliyetlerimiz

Firmamız kendi bünyesinde; yapısal çelik uygulamaları, endüstriyel yapılar, çelik çatı ve cephe, bina güçlendirme, çatı ve cephe kaplama, asma kat, endüstriyel kapılar, makine imalatı ve montajı ile temel, beton ve inşaat işleri gibi hizmetler sunmaktadır.

Yapısal Çelik Uygulamaları

Oteller, alışveriş merkezleri, yatay depolar, ambarlar, uçak hangarları vb. kullanım amacı taşıyan yapılar bu kapsamdadır.

Endüstriyel Yapılar

Endüstriyel tesisler ve içlerindeki makine taşıyıcı platformlar, yürüme platformları, boru köprüleri vb. yapıların tamamı bu kapsamdadır.

Çelik Çatı ve Cephe

Yapının dış çatı ve cephe kaplamalarını taşıyan karkas yapısının uygulamasını yapmaktayız.

Bina Güçlendirme

Her yapı için mümkün olmasa da mevcut dayanıksız yapılarınıza uzman ekiplerimizle yaptığımız bir takım analizlerle yeniden işlerlik kazandırıyor ve güvenle kullanılmasını sağlıyoruz.

Çatı ve Cephe Kaplama

Yapıları dış etmenlere karşı koruyan kabuk yapısı çatı ve cephe kaplamalarını da kendi ekiplerimiz ile yapmaktayız. Trapez sac, sandviç panel ve polikarbon ışıklık uygulamalarımız arasındadır.

Asma Kat

Mevcut binalarda kullanılan hacmin tavanı çok yüksek olup alanı yetersiz geliyorsa çelik asma kat uygulamasıyla ölü hacimlere işlerlik kazandırılabilir. Yüksek depolarda ara ürün depolamalarında çok uygulanan bir sistemdir.

Endüstriyel Kapılar

Tesislerin giriş ve çıkışlarında, normal ve yüksek pencerelerde elektrikli veya elle açılıp kapanacak şekilde kapı, pencere, menfez uygulamaları yapmaktayız.

Makine İmalatı ve Montajı

Projesi doğrultusunda yapmayı düşündüğünüz makine imalatlarınız ve bunların kullanılacağı yerdeki montajını tecrübeli ekiplerimizle yapmaktayız.

Temel, Beton ve İnşaat İşleri

Yapının ana taşıyıcı sistemi olan temel, istinat, perde ve saha betonu işleri de kendi ekiplerimizle yapılmaktadır.